Relacja ze spaceru historycznego w Młyńczyskach

W niedzielę 24 lipca w Młyńczyskach odbył się piąty z tegorocznego cyklu spacer historyczny o tytule: W cieniu Modyni – Śladami Genowefy Kroczek „Lotte”

Możliwość komentowania Relacja ze spaceru historycznego w Młyńczyskach została wyłączona

Relacja ze spacerów historycznych w Jodłowniku oraz Słopnicach.

W ten weekend odbyły się trzeci i czwarty spacer historyczny z zaplanowanego cyklu dwunastu „Spacerów Historycznych w Powiecie Limanowskim”. W sobotnie popołudnie 17 lipca 2021 r. w Jodłowniku odbył się spacer pod tytułem: „Niewiarowscy, dominikanie, cystersi, Romerowie, krowy czerwone” a w niedzielę 18 lipca 2021 r. w Słopnicach odbył się…

Możliwość komentowania Relacja ze spacerów historycznych w Jodłowniku oraz Słopnicach. została wyłączona

Od dzisiaj można zgłaszać się do udziału w turnieju Beskid Wyspowy CUP

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego organizuje  mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP. Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane od dnia 17 sierpnia do dnia  15 września  2022 /czwartek/ do godz. 15.00 e-mailem: lotlimanowski@gmail.com lub telefonicznie ( tel. 18 33 37 903)  z  podaniem podstawowych danych niezbędnych…

Możliwość komentowania Od dzisiaj można zgłaszać się do udziału w turnieju Beskid Wyspowy CUP została wyłączona

Relacja ze spaceru historycznego w Skrzydlnej

W sobotę 6 sierpnia 2022 roku w Skrzydlnej odbył się siódmy z tegorocznego cyklu spacer historyczny o tytule: „Dawna historia i nowe odkrycia”

Możliwość komentowania Relacja ze spaceru historycznego w Skrzydlnej została wyłączona

Relacja ze spaceru historycznego w Słopnicach

W sobotę 30 lipca 2022 roku w Słopnicach odbył się szósty z tegorocznego cyklu spacer historyczny o tytule:„Od Świętego Andrzeja Apostoła do Jana Pawła II”

Możliwość komentowania Relacja ze spaceru historycznego w Słopnicach została wyłączona