Jeżeli chcesz wypocząć w cichej okolicy z dala od pracy, wielkiego miasta czy też po prostu zrelaksować się w miejscu, gdzie słychać tylko szum płynącej nieopodal rzeki oraz szelest lasu oddzielającego Cię od wszystkich problemów to jest to miejsce właśnie dla Ciebie !

Chata „na Końcu” Świata znajduje się u stóp najwyższej góry beskidu wyspowego – Mogielicy (1170m). Bez problemu dotrzesz stąd na szczyt bezpośrednim szlakiem spod samego budynku. W pobliżu także liczne trasy rowerowe i narciarskie wokół góry oraz możliwość wynajęcia sprzętu. Miejsce to słynie także ze świetnych warunków na grzybobranie.

Mamy do dyspozycji 5 pokoi trzyosobowych z łazienkami oraz jeden apartament dwuosobowy, także z łazienką. W każdym z nich możesz zaznać czystego górskiego powietrza wychodząc na balkon, skorzystać z internetu, czy też obejrzeć telewizję.

Dla turystów na okres wakacji, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, gdzie rezerwując nocleg na ponad 3 dni, każda noc tańsza o 20 zł! W cenach wliczone są także śniadania w formie bufetu kontynentalnego.

Zapraszamy do rezerwacji:

info@chatanakoncuswiata.com

tel. 885 429 076

www.chatanakoncuswiata.com