Strefa 52 – jest to jedyny w Małopolsce kompleks paintballowy posiadający dwie duże areny zaprojektowane przez profesjonalnych graczy paintball/ASG.

Organizujemy imprezy integracyjne, urodziny, wieczory kawalerskie, imprezy okolicznościowe, przyjmujemy grupy zorganizowane oraz rodziny z dziećmi. Posiadamy specjalnie do tego przygotowany teren. Jest to miejsce o powierzchni ponad 5000m2 z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Atrakcje parku to:
-Strzelnica pneumatyczna
-Modele RC (tor wyścigowy i trial)
-Tyrolka
-Plac zabaw
-Dmuchańce
-Zjeżdżalnia tubingowa
-Kręgle plenerowe
-Bilard plenerowy
-Piaskownica

Rozgrywki paintballowe organizujemy na osobnym terenie, specjalnie do tego przygotowanym – jest to prawie 1 ha zabudowanych aren.

Dla dzieci od 6 roku życia posiadamy opcję rozgrywek w paintball laserowy – 100% bezpieczeństwa i zabawy.

Strefa 52 – to również jedyne centrum adrenaliny i ekstremalnego sportu, posiadające profesjonalny tor na quady oraz ofertę wypożyczenia quadów na dowolnie wybraną trasę. Quady są zarejestrowane i posiadają ważne ubezpieczenie OC.

Dla gości duży parking na kilkanaście samochodów, obszerna szatnia z sofami do wypoczynku, lodóweczką oraz toaletą. Kawiarenka gdzie można delektować się wyśmienitą kawą, zjeść hamburgera lub hot-doga. Na zewnątrz dwie altany, miejsce na grilla.

Kontakt:
tel. 53 53 53 270
www.strefa52.pl / facebook/strefa52