Felusiowa to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi! I to właśnie do nich, kierujemy naszą ofertę. Dom składa się z 2 niezależnych apartamentów: CHATA (dla 6 dorosłych i 2 dzieci) i NORKA (dla 2 dorosłych i 1 dziecka) 

Latem to wyborna lokalizacja dla osób lubiących górskie wędrówki lub kolarstwo górskie. Felusiowa Chata jest najlepszym wyborem dla osób, które szukają, po prostu, świętego spokoju. Naszym sąsiadem jest las.

FELUSIOWA CHATA:

składa się z 2 kondygnacji, na parterze znajduje się salon z kominkiem, otwarta kuchnia, jadalnia, toaleta i wielki taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na przełęcz Widoma, na piętrze dwie przestronne sypialnie i łazienka.

Do dyspozycji maluchów mamy: ogród, plac zabaw, wysokie krzesełko, wanienkę, pojemnik na pieluchy, stopnie do umywalek, nocniki, nakładki na toalety, bramki na schody, łóżeczko oraz oczywiście zabawki i gry.  

FELUSIOWA NORKA :

w pełni wyposażony, mini apartament typu studio, kuchnia, łazienka, część dzienna z kominkiem, komfortowa sypialnia mogąca pomieścić 2 dorosłych i dziecko. Posiada osobne wejście i własny duży taras ze wspaniałym widokiem.

Felusiowa Chata
Aneta Nosal
tel: +48 606 727 538
facbook.com/felusiowachata