You are currently viewing Zapraszamy do udziału w mistrzostwach samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego organizuje  mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP.

plakat z logo zawodów i rozpisanym harmonogramem godzinowym.

Jest to kontynuacja zeszłorocznej inicjatywy, na którą zapraszamy samorządowców i pracowników samorządowych z powiatu limanowskiego oraz partnerskich powiatów: kłodzkiego, polkowickiego, sławieńskiego, koszalińskiego. Uroczyste rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godzinę  9.00 w dniu 09.09.2023 (sobota).  Zapraszam do zgłaszania się do turnieju – Mieczysław Uryga Starosta Limanowski.

Lokalizacja

Rozgrywki odbędą się w Hali sportowej w Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej  34-730 Mszana Dolna ul. Starowiejska 4.

Przewidziane są rozgrywki w kategorii samorządowcy ( w tym wójtowie burmistrzowie, zastępcy sekretarze, radni) w podziale na mężczyźni, kobiety oraz w kategorii  pracownicy samorządowi w podziale na mężczyźni, kobiety.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane od dnia 01 sierpnia do dnia  21 sierpnia 2023 e-mailem: lotlimanowski@gmail.com lub telefonicznie ( tel. 18 33 37 903)  z  podaniem podstawowych danych niezbędnych do rozegrania turnieju. tj.: nazwisko i imię, pełniona funkcja , nazwa samorządu, nazwa powiatu, telefon kontaktowy. Niezbędne jest również przesłanie mailem skanu podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenia o statusie samorządowca /pracownika samorządowego.

Decyduje kolejność zgłoszeń z tym, że do dnia 14 sierpnia br.  każdy powiat ma zagwarantowany  limit po  6 zgłoszeń w każdej z dwóch głównych kategorii. Po tym terminie  limity przestają obowiązywać.

Wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe a na zwycięzców czekają nagrody.

Szczegóły organizacji zawodów znajdą Państwo w regulaminie – pobierz tutaj.

Oświadczenia- pobierz tutaj

Kontakt do organizatora:

 ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa

pok. 323A

tel. 18 33 37 903,

e-mail lotlimanowski@gmail.com.