You are currently viewing „Turystyczny Głos Seniora”-czasopismo

„Turystyczny Głos Seniora”-czasopismo

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego,dzięki środkom pozyskanym z budżetu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa  Obywatelskiego  ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, wydała trzy numery czasopisma tworzonego przez seniorów i dla seniorów z terenu Powiatu Limanowskiego, pn. „Turystyczny Głos Seniora w Powiecie Limanowskim”, w nakładzie 6000 sztuk.

W treści czasopisma znalazły się wywiady z seniorami którzy opowiedzieli o swoich zainteresowaniach, podróżach i pasjach, rubryka seniorzy polecają oraz porady dla seniorów – z kategorii: aktywność fizyczna, nowe technologie,dieta, sport i turystyka, opisana została oferta limanowskiego szpitala oraz Krytej Pływalni Limanowskiej.

Wydawany magazyn promuje turystykę powiatu limanowskiego, opisane zostały miejsca atrakcyjne turystycznie,trasy rowerowe i narciarskie wokół Mogielicy – VELO Limanowski, lokalne sanktuaria oraz miejsca związane z wydarzeniami historycznymi na terenie powiatu limanowskiego.

W każdym numerze zawarliśmy przepisy na tradycyjne potrawy, przygotowane przez seniorki z Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego.

Dla chętnych czasopisma w wersji drukowanej, są do odebrania w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego przy ul. Józefa Marka 9, pokój 232a.

Poniżej trzy numery czasopisma w wersji PDF.