You are currently viewing Naprawa infrastruktury turystycznej w Powiecie Limanowskim.

Naprawa infrastruktury turystycznej w Powiecie Limanowskim.

Dzięki dotacji pozyskanej ze środków pochodzących z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, w ramach zadania „Turystyczny Powiat Limanowski-edycja 2022″, zatrudniliśmy osobę która prowadziła utworzoną w 2021r. aplikację ” Dbaj o Swój Kraj”. Głównym zadaniem tej osoby, było zbieranie na bieżąco zgłoszeń o problemach jakie pojawiły się na szlakach i przy atrakcjach turystycznych, a następnie zgłaszanie ich ekipie pracującej w terenie oraz sprawdzanie podejmowanych interwencji.


Z pieniędzy z dotacji zatrudniliśmy osobę działającą w terenie, która zajmowała się naprawą infrastruktury po otrzymaniu zgłoszenia. Już teraz widzimy, że było to działanie które w bardzo pozytywny sposób wpłynęło na nasz rejon, Zadbanie o istniejącą infrastrukturę turystyczną, wykonane prace konserwacyjne, oraz remontowe sprawią, że na pewno posłuży ona jeszcze przez długie lata, kolejnym pokoleniom.

Z pieniędzy z dotacji zakupiliśmy komplet elektronarzędzi do naprawy infrastruktury tj. wiertarkowkrętarkę, kompresor, agregat prądotwórczy oraz pędzle, farby,taśmy, rękawice ochronne itp., czyli wszystko to co potrzebne do usunięcia zgłaszanych interwencji.