You are currently viewing Lokalna Organizacja Turystyczna pozyskała środki finansowe, z budżetu Województwa Małopolskiego na realizację zadania publicznego pn. „Turystyka aktywna w Powiecie Limanowskim – edycja 2023”

Lokalna Organizacja Turystyczna pozyskała środki finansowe, z budżetu Województwa Małopolskiego na realizację zadania publicznego pn. „Turystyka aktywna w Powiecie Limanowskim – edycja 2023”

Opracowany przez nas projekt jest samodzielnym zadaniem promującym ofertę turystyki aktywnej powiatu limanowskiego, przy okazji dużego przedsięwzięcia sportowego jakim jest organizacja Wyścigu Górskiego „Limanowa -Przełęcz pod Ostrą 2023”. Wydarzenie odbędzie się w okresie wakacyjnym, w dniach od 30 czerwca do 2 lipca 2023 roku. Podczas imprezy zorganizujemy stoisko promocyjne LOT-u, w którym znajdą się wszystkie materiały turystyczne wyprodukowane przez LOT oraz partnerów LOT-u. Zorganizujemy nabór materiałów na stoisko, od podmiotów działających na terenie powiatu limanowskiego, oferujących bazę noclegową, gastronomiczną lub wypożyczalnię sprzętu do uprawiania turystyki aktywnej.

Osoby które włączą się w organizację wyścigu, otrzymają pamiątkę z regionu promującą dziedzictwo kulturowe. Skorzystamy z oferty twórców rzemiosła lokalnego, którzy wykonają dla nas 30 sztuk drewnianych, pamiątkowych podziękowań.

W pierwszym i w drugim dniu trwania wyścigu zorganizujemy stoisko z produktami lokalnymi, przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego. Aby nasze stoisko, było lepiej widoczne i aby jeszcze bardziej podnieść jego atrakcyjność, planujemy zakup 4 sztuk masztów flagowych, aluminiowych, o wysokości 8m. Maszty zostaną zamontowane na trasie wyścigu, umieścimy na nich flagi z Logo Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego oraz Logo Małopolski.

Okres realizacji zadania: od 15.05.2023 do 12.08.2023r.

Kwota dofinansowania: 9 000,00zł.