You are currently viewing Lokalna Organizacja Turystyczna pozyskała środki finansowe, z budżetu Województwa Małopolskiego, na realizację zadnia publicznego pn.”Promocja produktu lokalnego podczas otwarcia Małopolskiego Sezonu Turystycznego w Powiecie Limanowskim”.

Lokalna Organizacja Turystyczna pozyskała środki finansowe, z budżetu Województwa Małopolskiego, na realizację zadnia publicznego pn.”Promocja produktu lokalnego podczas otwarcia Małopolskiego Sezonu Turystycznego w Powiecie Limanowskim”.

Każdego roku Województwo Małopolskie organizuje uroczyste otwarcie sezonu turystycznego w różnych regionach Małopolski, w tym roku takie otwarcie planowane jest w powiecie limanowskim, wokół Góry Mogielica. W związku z tym Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego planuje swój odrębny projekt polegający na promocji produktu lokalnego z terenu powiatu limanowskiego. Do współpracy planujemy zaprosić 6 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu limanowskiego lub lokalnych producentów żywności. Na stoiskach pojawią się produkty regionalne, tradycyjne oraz inne ciekawe produkty przygotowywane przez KGW, a nie będące produktami zarejestrowanymi.

W ramach zadania Panie przygotują 6 stoisk, dzięki czemu zostanie zapewnione wyżywienie dla osób, które pojawią się na Polanie Stumorgowej, w drodze na Mogielicę.

Planowany termin akcji to 29 kwietnia 2023r.

Zorganizowane przez nas zadanie będzie kompleksową promocją turystyki kulinarnej i produktów charakterystycznych dla Beskidu Wyspowego i Gorców. Wszystkie stoiska opatrzone będą LOGO Małopolski i zapisem o finansowaniu z budżetu Województwa Małopolskiego.

Termin realizacji zadania do 31.05.2023r.

Kwota dofinansowania: 8 200,00zł.