You are currently viewing Przekazaliśmy 300 słoiczków miodu dla Domów Pomocy Społecznej

Przekazaliśmy 300 słoiczków miodu dla Domów Pomocy Społecznej

W ramach kampanii “W Powiecie Limanowskim pomagamy pszczołom”, dzięki dobrej współpracy z wszystkimi Kołami Pszczelarskimi z Powiatu Limanowskiego udało się zgromadzić ponad 500 słoiczków miodu z etykietami promującymi pszczelarstwo oraz wsparcie Województwa Małopolskiego.

Ponad połowa, tj. 300 słoiczków została przekazana Domom Pomocy Społecznej z terenu Powiatu Limanowskiego. W przekazaniu miodów uczestniczyła Pani Agata Zięba – Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego, Pani Monika Nawalaniec – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Społecznej w Limanowej oraz Dyrektorzy DPS-ów.

Pozostałe miody zostaną przekazane osobom potrzebującym z terenu Powiatu Limanowskiego do końca listopada 2020r.

W ramach kampanii „W Powiecie Limanowskim pomagamy pszczołom” zostało także wykonane 4.000 dedykowanych etykiet na miód. Miody udało się pozyskać od pszczelarzy z Powiatu Limanowskiego.

Bardzo dziękujemy kołom pszczelarskim w Jodłowniku, Dobrej, Kamienicy, Laskowej, Łukowicy, Mszanie Dolnej, Niedźwiedziu, Skrzydlnej, Słopnicach, Limanowej i Tymbarku za przekazanie łącznie kilkudziesięciu litrów miodu!

Etykiety na miody promujące pszczelarstwo oraz wsparcie Województwa Małopolskiego zostały rozdane 11 Kołom Pszczelarzy w Powiecie Limanowskim. Na etykiecie znajduje się również link odsyłający do strony, na której znajdą się informacje w jaki sposób pomagać zapylaczom (będzie to dedykowana zakładka na stronie LOTu).

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
Realizator projektu

Dodaj komentarz